POHLEDNICE S LISTOPADOVOU MYŠLENKOU

„Naděje není přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl – bez ohledu na to, jak to dopadne.“ (Václav Havel)

 V následujících dnech můžete svým blízkým připomenout důležité myšlenky, které souvisí s hodnotami demokracie, svobody a odvahy. Může jít o myšlenku Václava Havla, ale také třeba Tomáše Garrigua Masaryka. 

Jak to udělat?
K této příležitosti pro vás vytvořil pohlednice ilustrátor Vojtěch Čižmář, jehož ilustrace vídáte na sociálních sítích Brněnského sedmnáctého. 

  1. Pohlednice si dále můžete stáhnout, sami vytisknout a poslat, nebo vystavit jako obrázek u vás doma.  
  2. Můžete využít aplikace České pošty na https://pohledniceonline.cz/. Zde si zvolíte možnost  „Běžná pohlednice, nahrajete naši pohlednici a vepíšete text. 

A komu pohlednici poslat?
To je jen na vás! Můžete je rozeslat mezi svou rodinu, přátele, spolužáky, kolegy z práce, hodit do schránky sousedům nebo se s ní zapojte do projektu Úsměv do schránky (https://usmevdoschranky.cz/) a pošlete do vybraného domova důchodců. 

Pojďte do toho s námi a rozešlete významné myšlenky, na které je důležité nezapomenout, znovu do světa!

Vojtěch Čižmář, 

dvacetitříletý rodák z Brna, výtvarník, skaut a učitel výtvarky na základní škole. Jeho tvorbu můžete znát např. z ulic centra Brna, kde se zasloužil o oživení šedých zatlučených výloh veselými postavičkami na Joštově či tygřími hlavami na Kobližné. Stal se vítězem prvního ročníku soutěže Výloha jako Brno, která byla pořádána v rámci Brno Design Days. Jeho velkou inspirací jsou jeho žáci, každodenní život a procházky s pejskem Merlotem.

https://www.instagram.com/v_cizmar/
https://www.behance.net/vojtech-cifea8

Domovská stránka

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info