Bez popisku

Zapalte svíčku...
...na náměstí Svobody nebo u vás doma


Vyzýváme všechny, kterým to podmínky dovolí: zapalte 17. listopadu v průběhu své sváteční procházky svíčku na náměstí Svobody. Pro svíčky jsme vymezili prostor u morového sloupu, kam zároveň zástupci jednotlivých univerzit v průběhu dne položí své věnce. Přidejte se k nám a zapalte zde svíčku na znamení vzpomínky na Listopadové události a uctění odvahy našich předchůdců. Zároveň vás však žádáme, abyste dodržovali všechna aktuální vládní opatření a na místě nevytvářeli skupiny.

Pokud v tyto dny nepobýváte v Brně, nebo vám to situace nedovoluje, můžete po vzoru výzvy Festivalu svobody zapálit svíčku u vás doma, za oknem nebo třeba na zahradě.

Letos se sice nemůžeme potkat, ale ať už zapálíte svíčku kdekoli, spojíme se se stejnou myšlenkou.

Proto budeme rádi, když s námi své fotky zapálených svíček budete sdílet prostřednictvím sociálních sítí stačí použít některý z našich hashtagů #slavimbrnenskysedmnacty, #brnenskysedmnacty, #brnensky17, nebo nás můžete označit na instagramu @brnenskysedmnacty. Pokud na sociálních sítích nemáte účet, pošlete nám své fotky na email brnensky17@gmail.com.

Domovská stránka

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info